Українець став бронзовим призером чемпіонату світу з тхеквондо в Південній Кореї

З 1 по 6 жовтня в місті Чхунчхон, Південна Корея, пройшов чемпіонат світу серед юніорів з тхеквондо (ВТФ). У змаганнях взяли участь 963 спортсмени з 89 країн світу, які боролися за медалі у 10 вагових категоріях.

На цьому чемпіонаті український спортсмен Самір Мірзоєв здобув бронзову медаль. У ваговій категорії до 59 кг Мірзоєв провів чотири переможних поєдинки та вийшов до півфіналу, де зустрівся з турецьким тхеквондистом Юсуфом Бадемом. Українець поступився з рахунком 0:2 і посів третє місце.

Юсуф Бадем у підсумку став срібним призером, а перемогу у фіналі здобув корейський спортсмен Джунхо Сім.

Тренують Саміра Мірзоєва, спортсмена Миколаївської ШВСМ, Олег Машкін та Тетянва Росовська.