“Дніпро” поступився “Констанці” в Кубку Європи ФІБА

26 вересня баскетбольний клуб “Дніпро” провів другий матч кваліфікації Кубку Європи ФІБА проти румунської “Констанци”.
У першому поєдинку “Дніпро” здобув перемогу з рахунком 71:69. Та друга гра, на жаль, не вдалася. Чемпіон Суперліги програв з рахунком 71:84 і не вийшов напряму до основного раунду турніру.
За підсумком двох матчів “Дніпро” поступився -11 очок, що зберігає шанси українській команді в статусі одного з трьох “лакі-лузерів” отримати путівку до основного раунду Кубку Європи ФІБА.
Нагадаємо, що до основного раунду Кубку Європи ФІБА проходять переможці пар кваліфікації. Крім того, після завершення кваліфікації Ліги чемпіонів, три найкращі команди з тих, хто програв, також отримають місця в основному раунді.
Читайте також:


