Визначились півфіналісти жіночого Євробаскету-2023: хто продовжить боротьбу за титул чемпіонів

Після завершення матчів чвертьфінальної стадії на жіночому Євробаскеті були визначені учасниці півфіналів.

В результаті групового етапу змагань, 12 команд вибороли місце у плей-офф. Переможниці груп мали можливість розпочати свої виступи з чвертьфіналів, тоді як ще чотири команди визначилися на стадії 1/8.

Найбільш напруженим поєдинком стала зустріч Угорщини та Чехії. Угорки, змогли зберегти однобальну перевагу над чеською командою та вперше з 1997 року пройшли до півфіналу чемпіонату.

Крім того, чинні чемпіонки – команда Сербії, покинули турнір на стадії 1/4 фіналу. Вони поступилися Бельгії з різницею в 40 очок.