Українські лижники вибороли дві медалі на чемпіонаті світу в Італії

Юні українські лижні гонщики двічі підіймалися на п’єдестал пошани на чемпіонаті світу з лижоролерів.

Змагання проходили в італійському Ціано-ді-Фіємме з 12 по 15 вересня і зібрали спортсменів з 26 країн.

За результатами змагань українські юніори здобули дві нагороди. На дистанції 10 кілометрів вільним стилем у масстарті другим став Денис Мухотінов. Українець поступився переможцю зі Швеції 3.2с, а у найближчого переслідувача з Німеччини виграв 3.3с.

Ще однією нагородою поповнилася медальна скарбничка у спринтерській естафеті (2х6,5км). На третю сходинку п’єдесталу пошани піднялися Денис Мухотінов та Богдан Нікулін. У масстарті класичним стилем Денис зупинився на 4 місці.

У ТОП-10 чемпіонату світу увійшли також юніорки Софія Шкатула і Домініка Лопіт, серед дорослих спортсменів – Олександр Лісогор, який двічі у масстартах фінішував 9.