Українці на Олімпіаді: результати чотирнадцятого дня та розклад виступів 10 серпня

У чотирнадцятий день ХХХІІІ Олімпійських ігор у Парижі представники національної збірної України змагалися у 7 видах спорту. Людмила Лузан та Анастасія Рибачок поповнили медальну скарбничку України сріблом.

• Веслування на байдарках і каное

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли срібло в каное-двійці на 500м, поступившись 1,49с лише чемпіонкам Токіо-2020 Сюй Шисяо та Сунь Мен’я з Китаю.

• Жіноча боротьба (вагова категорія до 62кг)

Ірина Коляденко, перемігши почергово Орхон Пуревдорж з Монголії (8:7), болгарку Біляну Дудову (7:3), віцечемпіонку Токіо-2020 Айсулуу Тинибекову з Киргизстану (9:2), вийшла до фіналу Олімпіади-2024.

• Вільна боротьба (вагова категорія до 125кг)

Олександр Хоцянівський поступився в 1/8 фіналу медалісту попередніх двох Олімпіад — грузину Гено Петріашвілі (0:11). У суботу українець матиме шанс поборотися за бронзу, оскільки останній вийшов у фінал. Для цього спершу потрібно перемоги у втішній сутичці.

• Стрибки у воду (вишка 10м)

Олексій Середа з п’ятою сумою балів вийшов у півфінал.

• Художня гімнастика

Українська команда у складі Марії Височанської Діани Баєвої, Аліни Мельник, Валерії Перемети та Кіри Ширикіної за підсумками виступів у вправах з п’ятьма обручами та трьома стрічками/двома м’ячами з третім результатом вийшла у фінал.

Таїсія Онофрійчук посіла дев’яте місце у фіналі особистого багатоборства.

• Сучасне п’ятиборство

Владислав Чекан та Олександр Товкай посіли 11-те і 17-те місця відповідно у півфіналі B і завершили свої виступи на Олімпіаді.

• Брейкінг

Катерина «Kate» Павленко подолала груповий етап і у чвертьфіналі поступилася бі-ґьорл «671» з Китаю — 0:3 (7:20 за голосами). В результаті українка стала 6-ю.

Анна «Stefani» Пономаренко посіла третє місце в групі D, яку виграла її співвітчизниця. Взявши чотири раунди, так само як «Kate» і японка «Аюмі», вона поступилася їм за кількістю голосів: 30 проти 35 і 31 відповідно. У підсумку Stefani стала 9-ю.

• Синхронне плавання (дуети)

Марина Алексіїва та Владислава Алексіїва посідають 5-те місце після технічної програми.

У медальному заліку, з одинадцятьма нагородами, з яких 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові медалі, Україна посідає 17 позицію.

Сьогодні, 10 серпня, у 15-й день ХХХІІІ Олімпійських ігор представники національної збірної України будуть змагатися у 8 видах спорту.

11:00 — чоловіки, 1/2 фіналу: Олексій Середа.

12:00 — жінки, 1/2 фіналу, байдарка-одиночка 500м: Марія Повх.
12:40 — жінки, 1/2 фіналу, каное-одиночка 200м: Людмила Лузан, Анастасія Рибачок.

• Вільна боротьба

12:00 — чоловіки, в.к. до 125кг, втішна сутичка: Олександр Хоцянівський.
12:00 — чоловіки, в.к. до 97кг, 1/8 фіналу: Муразі Мчедлідзе.

14:30 — жінки, півфінал: Валерія Пермикіна.

• Художня гімнастика, будуть розігруватися медалі

15:00 — група, багатоборство, фінал: Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна, Марія Височанська.

Брейкінг

17:17 — чоловіки, кваліфікація: Олег «Kuzya» Кузнєцов.

• Легка атлетика, будуть розігруватися медалі

20:00 — чоловіки, стрибки у висоту, фінал: Олег Дорощук.

• Синхронне плавання (дуети), будуть розігруватися медалі

20:30 — довільна програма: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва.

• Жіноча боротьба (вагова категорія до 62кг), будуть розігруватися медалі

21:00 — жінки, фінал: Ірина Коляденко.

Трансляція доступна на сайті та телеканалі Суспільне Спорт https://suspilne.media/sport/olympics2024/, а також на місцевих телеканалах Суспільного.