Відбір на Євро-2024: Англія забиває сім м’ячів у матчі проти Північної Македонії

У четвертому матчі відбору на Євро-2024, збірна Англії з футболу розгромила команду Північної Македонії. Англійці забили сім м’ячів у ворота суперників (7:0).

Перед цим поєдинком Англія здобула впевнену перемогу з рахунком 4:0 над Мальтою. З іншого боку, Північна Македонія поступилась Україні – 2:3.

Як пройшов матч

Вже у першому таймі англійці зуміли тричі пройти македонську оборону. Гаррі Кейн відкрив рахунок, а потім Букайо Сака та Маркус Рашфорд додали два голи у заключні шість хвилин перед перервою.

У другому таймі Англія продовжила свою переможну ходу. Букайо Сака забив ще два голи, збільшивши свій особистий доробок у матчі до трьох, а Гаррі Кейн зробив дубль. Ще один м’яч у поєдинку на рахунку півзахисника Келвіна Філліпса.