Українські легкоатлети показали найкращий результат на світовому турі зі спортивної ходьби

У словацькому місті Борськи Микулаш завершився турнір “Záhorácka Dvadsiatka”, що проходив в рамках Світового туру зі спортивної ходьби категорії “Bronze”.

Цей турнір видався переможним для наших спортсменів.

Так, київлянка Людмила Оляновська другий рік поспіль тріумфує на “Záhorácka Dvadsiatka”, покращивши свій же рекорд змагань 10 км на 4 секунди – тепер він дорівнює 42.53 хв.

На цій же дистанції в 10 км серед чоловіків золото виборов волинянин Іван Банзерук, він подолав цю відставнь за 40.37 хв., випередивши на три секунди срібного призера, німця Джонатана Гілберта, який є віцечемпіоном Олімпіади-2020 на 50 км.

Усього з початку 2023 року українські спортсмени вибороли на офіційних міжнародних змаганнях з олімпійських, неолімпійських видів спорту і видів спорту осіб з інвалідністю 2738 медалей, серед яких 1114 золотих, 839 срібних, 785 бронзових.