Збірна України U-20 перемогла Нідерланди та вийшла у фінал молодіжного Євробаскету-2024

Збірна України U-20 обіграла Нідерланди (70:58) у півфіналі молодіжного Євробаскету-2024 у Дивізіоні B.

Перша чверть для “синьо-жовтих” вийшла невдалою – по її закінчення вони поступалися супернику шістьма очками. Але це чудово розпалило команду Валерія Плеханова, яка по ходу другої чверті змогла надолужити втрачене, а на велику перерву пішла з мінімальною перевагою в один пункт.

Третя і четверта чверті пройшли під абсолютним контролем України, яка досягла більш ніж заслуженого виходу у фінал турніру. Також завдяки перемозі “синьо-жовті” гарантували собі місце у дивізіоні А у наступному році.

У фінальному матчі молодіжного Євробаскету-2024 на Україну очікує зустріч із Румунією, яка здолала Фінляндію. Фінальний поєдинок відбудеться сьогодні, 21 липня.