Туреччина обіграла Австрію та виходить у чвертьфінал Євро-2024 (відео голів та неймовірного сейву)

Сьогодні, 2 липня, у Лейпцигу на стадіоні “Лейпциг Штадіум” проходив поєдинок 1/8 фіналу чемпіонату Європи, в якому зустрічалися збірні Австрії та Туреччини.

Перший тайм розпочався зі швидкої атаки турків, на 1-й хвилині забив Меріх Демірал. Та захисник на цьому не зупинився, у другому таймі, на 59-й хвилині він оформив дубль. Проте на 66-й хвилині австрійці таки змогли відіграти 1 м’яч. Після навісу з кутового Пош скинув м’яч на дальню стійку і Грегорич відправив його у ворота. Рахунок став 2:1.

Австрійці стали жвавішими та це їм не допомогло. На додаткових хвилинах гравець Туреччини Гюнок зробив божевільний сейв після удару головою Баумгартнера у протихід, та воротар відбив. Та всеодно турки виривають перемогу і проходять в 1/4 фіналу, де зіграють з Нідерландами.