Україна – Бельгія: безгольовою нічиєю закінчився перший тайм Євро-2024

Сьогодні, 26 червня на “Штутгарт Арені”, проходить третій матч збірної України у груповому турнірі Євро-2024 проти команди Бельгії за вихід у плей-оф.

Ніколи в історії чемпіонатів Європи усі команди не мали тотальну рівність очок перед заключним туром групового турніру. В оновленому 20 червня рейтингу ФІФА наш сьогоднішній суперник, команда Бельгії, посідає третє місце. Збірна України — 24-та. Команді Сергія Реброва, як і команді Доменіка Тедеска, потрібно перемагати.

У першому таймі бельгійці активно атакували, але українці доре тримали оборону, і самі створювали непогані моменти. Так, на 20-й хвилині Яремчук пробив із зони перед штрафним пробив, але м’яч схопив Кастельс.

На 33-й хвилині був небезпечний момент від Бельгії. Капітан бельгійців Де Брюйне прямим ударом зі штрафного спробував зненацька упіймати Трубіна, але, на щастя, не влучив. І одразу ж момент від України. Динамічна атака завершилася прострілом з флангу Миколенка і ударом Судакова, але Кастелс відбив.

А от на 39-й хвилині Судакову знадобилася допомога медиків. Яремчук збив Онана перед нашим штрафним, а той до цього травмував Георгія в центрі поля. Під кінець тайму українці добре атакували та не дотисли.

У цілому, дуже обережним видався перший тайм, обидві кманди зіграли рівно. 0:0. Все вирішить другий тайм.

Стартовий склад збірної України: 12. Анатолій Трубін, 16. Віталій Миколенко, 22. Микола Матвієнко (к), 3. Олександр Сваток, 13. Ілля Забарний, 24. Олександр Тимчик, 18. Володимир Бражко, 14. Георгій Судаков, 19. Микола Шапаренко, 11. Артем Довбик, 9. Роман Яремчук.

Запасні: 1. Георгій Бущан, 2. Юхим Конопля, 4. Максим Таловєров, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Маліновський, 10. Михайло Мудрик, 15. Віктор Циганков, 17. Олександр Зінченко, 20. Олександр Зубков, 21. Валерій Бондар, 23. Андрій Лунін, 25. Владислав Ванат, 26. Богдан Михайліченко.

Стартовий склад збірної Бельгії: 1. Кун Кастелс, 21. Тімоті Кастань, 3. Артюр Теат, 4. Ваут Фас, 5. Ян Вертонген, 8. Юрі Тілеманс, 24. Амаду Онана, 7. Кевін Де Брюйне, 9. Леандро Троссар, 10. Ромелу Лукаку, 22. Жеремі Доку

Запасні: 2. Зено Дебаст, 11. Яннік Карраско, 12. Томас Камінський, 13. Матс Селс, 16. Астер Вранкс, 17. Шарль Де Кателаре, 18. Орель Мангаля, 19. Йохан Бакайоко, 20. Лоїс Опенда, 23. Артур Вермерен, 25. Максім Де Кюйпер