Збірна Грузії зіграла внічию з Чехією на Євро-2024

У суботу, 22 червня, збірні Грузії та Чехії зійшлися в матчі другого туру групи F фінальної частини Євро-2024. Поєдинок проходив на “Фолькспаркштадіоні” у Гамбурзі.

У середині першого тайму чех Адам Гложек вразив ворота збірної Грузії, але після перегляду VAR арбітр скасував цей гол. У компенсований час грузини отримали право на пенальті, який реалізував Жорж Мікаутадзе. Форвард спрямував м’яч під праву стійку, що дозволило Грузії вирватися уперед – 1:0.

На 59-й хвилині поєдинку Чехія нівелювала перевагу: нападник Патрік Шик вдало зіграв на добиванні після подачі кутового. Йому вдалося відправити м’яч у сітку, зреагувавши на відскок від стійки. Фінальний свисток зафіксував нічийний рахунок 1:1.

У заключному третьому турі групового етапу Грузія зіграє з Португалією, а Чехія побореться проти Туреччини. Обидва матчі відбудуться 26 червня (старт – о 22:00 за київським часом). До 1/8 фіналу вийдуть дві найсильніші збірні кожного квартету, а також чотири найкращі володарі третіх місць.