Швидкий гол від Албанії: хорвати програють у першому таймі Євро-2024 (відео)

19 червня в Гамбурзі, на стадіоні “Фолькспаркштадіон”, проходить поєдинок 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи-2024 у рамках групи B, у якому змагаються Хорватія та Албанія.

Ці дві команди програли в першому турі своїм суперникам: хорвати іспанцям 0:3, а албанці – італійцям 1:2. Тобто команди не набрали жодних очок. Але цей матч стане вирішальним.

І вже на 11-й хвилині збірна Албанії проявила себе. З правого флангу подача пішла на Лачі, півзахисник албанців не надто сильно пробив головою в ближній кут, але голкіпер Лівакович невдало зіграв та впустив м’яч. 1:0 Албанія повела.

У першому таймі хорвати явно виглядали слабіше, і як не намагалися виправити ситуацію, не вийшло.

Склади команд

Хорватія: Лівакович – Перішич, Гвардіол, Шутало, Юранович – Ковачич, Брозович, Модрич – Крамарич, Петкович, Маєр.

Запасні: Лабрович, Івушич, Станішич, Понграчич, Ерлич, Маріо Пашалич, Будімір, Іванушец, Соса, П’яца, Віда, Марко Пашалич, Сучич, Батуріна.

Албанія: Стракоша – Мітай, Аєті, Джимсіті, Хісай – Лачі, Рамадані, Асллані – Байрамі, Манай, Асані.

Запасні: Беріша, Кастраті, Балліу, Г’язула, Броя, Міхай, Сефері, Беріша, Мучі, Ісмайлі, Даку, Абраші, Кумбулла, Алії, Ходжа.

Арбітр: Франсуа Летесьє (Франція).