Українці зіграли в нічию з німцями

12 червня Національна збірна України з футболу зіграла товариський матч з командою Німеччини.

Команди розійшлися миром з рахунком 3:3. Голами за “жовто-синіх” відзначилися Віктор Циганков, який забив двічі: на 19 і 56 хвилинах. У німців виділився захисник Антоніо Рюдігера, який на 23 хвилині забив автогол.

До речі, букмекери “ставили” на Німеччину і пророкували їй перемогу з рахунком 2:0. Та не склалося.

Наступні поєдинки підопічні Сергія Реброва проведуть у кваліфікації на Євро-2024 проти Північної Македонії та Мальти. Матчі заплановані на 16 та 19 червня.

Відеотрансляції ігр можна буде подивитися на Sport 1, XSPORT і EHF TV, а також на YouTube. Початок матчу Україна – Північна Макаденія о 21:45, Україна-Мальта о 19:00.