Спортсмени Дніпропетровщини вибороли “золото” на студентському Чемпіонаті України зі скелелазіння

З 23 по 25 травня в Кременчуці проходив Чемпіонат України серед студентів зі скелелазіння. В трудності та швидкості проходження траси змагались 43 студента з 5 регіонів України.

Брати Константинови з Нікополя завоювали золоту та срібну медалі національної першості у двоборстві (трудність +болдеринг). “Золото” – у Андрія, “срібло” – у Євгена. Хлопці навчаються в Українському державному університеті науки і технологій (УДУНТ) (колишній ДІІТ).

Загалом Дніпропетровська область посіла I місце серед регіонів у двоборстві (трудність +болдеринг). А УДУНТ – I місце серед закладів вищої освіти.

Також у дисципліні швидкість Євген Константинов отримав бронзову медаль. В заліку по регіонах наша область також стала першою. Підготували спортсменів тренери-викладачі Вікторія Лось та Олена Александрова.

До речі, у квітні вихованці нікопольської ДЮСШ “Трубник” Андрій та Євген Константинови вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України серед студентів зі скелелазіння у дисципліні “болдеринг”.