Українська збірна стала другою на чемпіонаті Європи зі стендової стрільби

З 15 по 27 травня в Лонато (Італія) проходить чемпіонат Європи зі стендової стрільби. За нагороди континентальної першості змагаються 442 учасники з 42-х країн. Україна представлена 23-ма спортсменами на чолі з олімпійським чемпіоном Миколою Мільчевим.

Загалом на цих змаганнях спортсмени здобули 4 медалі: 1 золоту, 1 срібну та 2 бронзові нагороди.

В останній змагальний день українські юніори та юніорки здобули нагороди у скіті. На другу сходинку п’єдесталу пошани зійшли Тимофій Гавриленко, Єгор Склярець та Іван Рагуля. У матчі за “золото” українці поступилися кіпріотам (2:6).
Єлизавета Пивоварова, Валерія Бартишева та Олександра Бартишева у перестрілці з німецькими однолітками за бронзову медаль здобули беззаперечну перемогу (6:0).