Кам’янські боксери вирушають на Чемпіонат України

З 12 до 18 червня в Черкасах пройде перший Чемпіонат України з боксу серед юнаків та дівчат 2009-2010 років народження. У змаганнях візьмуть участь близько 450 спортсменів з усіх областей нашої країни.

Кам’янське представлятимуть п‘ятеро боксерів у різних вагових категоріях. Богдан Рашевський (57 кг) і Данило Рохтін (60 кг) виступатимуть під керівництвом тренера Андрія Шешурєва, а від команди “ДЮСШ №1” за почесні місця на п’єдесталі змагатимуться Ярина Рудь (54 кг), Арина Прищепа (64 кг) та Софія Лісова (70 кг).

– Ми вклали багато часу та зусиль на підготовку до цього чемпіонату, тому сподіваємось, що наша наполегливість принесе нам бажану перемогу, – розповів Богдан.

Геннадій Молоков, тренер дівчат, повідомив, що змагання такого рівня стануть для його вихованок дебютними, оскільки раніше вони приймали участь лише в міжобласних турнірах.

– Впевнений, що наші спортсменки зможуть показати свою мужність, силу і навички. Вони готові вийти на ринг і довести, що їхнє місце серед найкращих боксерок країни. Незалежно від результатів, ця подія стане для них незабутнім досвідом і кроком до їхнього подальшого розвитку в спорті.

Він також подякувати громадській організації “Бджола” та Управлінню молоді та спорту за надані сертифікати, які покриють усі витрати на проїзд та проживання під час поїздки.

Переможці цих змагання отримають можливість представляти Україну на Європейському чемпіонаті з боксу серед школярів та школярок, який відбудеться у словенському місті Марібор з 15 по 26 серпня.

Кам’янські боксери вирушають на Чемпіонат України