“ПСЖ” програв “Боруссії Д” в першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів: як пройшов поєдинок

“ПСЖ” на виїзді мінімально поступився “Боруссії” Дортмунд у першому матчі 1/2 фіналу Ліги чемпіонів – 0:1.

“Джмелі” повели у рахунку на 36-й хвилині після прицільного удару Нікласа Фюллькруга. На початку другого тайму “ПСЖ” був близьким до голу, однак м’яч після ударів Кіліана Мбаппе та Ашрафа Хакімі влучив у штангу.

До кінця поєдинку підопічні Луїса Енріке створили ще декілька гольових моментів, але зрівняти рахунок їм так і не вдалося.

Матч-відповідь між “ПСЖ” та “Боруссією” відбудеться у Франції 7 травня. Ще один фіналіст Ліги чемпіонів визначиться у протистоянні “Баварії” та “Реала” (перший поєдинок – 2:2).

Нагадаємо, “ПСЖ” достроково став чемпіоном Франції-2023/24, вигравши титул в 12-й раз в історії. “Боруссія Д” посідає п’яте місце у Бундеслізі.