У Кам’янському розігрують Кубок чемпіона обласної гімназіади

7 червня на лівобережному стадіоні “Надія” проходить фінал гімназіади – чемпіонату Дніпропетровської області з футболу серед учнів 2008-2009 років народження. За звання чемпіона борються чотри команди: ДЮСШ Павлограду, ДЮСШ Магдалинівської селищної ради та кам’янські команди ДЮФШ “Надія” і ліцею №18.

Розігріли присутніх дівчата зі зразкового художнього колективу студії сучасної хореографії “Стиль життя”, які показали запальний танець.

Привітати команди гравців, їх батьків та тренерів прийшли почесні гості: начальник комітету з фізичного виховання та спорту Дніпропетровського обласного відділення Євген Буря, начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та його заступник Наталія Кузьменко, директор ДЮФШ “Надія” Юрій Мокієнко та представники команд.

– Славетне Кам’янське приймає фінал обласної гімназіади з футболу, – сказав Є.Буря. – Вітаємо всіх переможців зональних змагань, бажаємо плідної гри, успішного закінчення навчального року і перемог. Вдячні Збройним Силам України, які боряться за наше мирне життя. Найскорішої перемоги нам!

Від імені міського голови привітав учасників гімназіади і начальник управління молоді та спорту.

– Кам’янське приймає радісний фінал, адже до нього пройшли дві наші команди, – зазначив Е.Коряк. – Вболіваємо за наших, успіхів нашим гостям.Такі змагання дуже потрібні в такий нелегкий час, робимо все для того, аби у наших дітей було дитинство, щоб наші дівчата та хлопці займалися спортом. Хочемо, щоб і надалі проводилися такі змагання, а наші спортсмени тренувалися та встановлювали рекорди. Ми віримо в нашу перемогу і нашим Збройним Силам, віримо, що повернеться мирне житті і наші діти будуть жити у щасливому дитинстві.

Першими грали команди кам’янського ліцею №18 та Магдалинівки.

Тільки-но розпочався матч, як залунала повітряна тривога, гру з міркувань безпеки, довелося призупинити.

Та наші хлопці вже мали певне враження від гри. Капітан футбольної команди ліцею №18, Максим Вяткін, який до речі грає за неї з 9 років, завірив, що команда гостей слабша.

– У нас вже було пару гарних моментів, які, сподіваюся, ми реалізуємо, – сказав Максим. – Ми багато тренувалися, готувалися до цих змагань, налаштовані тільки на перемогу. Впевнений, ми переможемо суперника, може, навіть, з рахунком 3:0. Адже ми сильніші за суперника.

Дійсно, гра йшла, як то кажуть в одні ворота, “ліцеїсти” постійно атакували, виходили “один в один” до воріт суперника, та, на жаль, так і не змогли жодного разу реалізувати атаку. Зате команді Магдалинівки у другому таймі вдалося побувати на стороні суперників і забити переможний гол. Рахунок – 1:0 на користь гостей.

Другими на поле вийшли команда кам’янської “Надії” та ДЮСШ Павлограду. Гра була напруженою і непередбачуваною. Обидві команди забили по одному голу, і здавалося, нічиєю і закінчиться матч. Та на останніх хвилинах кам’янчани вирвалися уперед та забили свій переможній гол. Рахунок 2:1.

У фінал вийшли команди Магдалинівки та ДЮФШ “Надія”.

Про результати фіналу та нагородження чемпіонів, читайте у нашій наступній публікації.