“Дніпро” на виїзді обіграв БК “Рівне” та став чемпіоном Суперліги

“Дніпро” на виїзді впевнено обіграв БК “Рівне” у другому матчі фінальної серії Суперліги-2023/24 – 71:50. Команда Володимира Коваля здобула титул чемпіонів України.

Перша чверть пройшла в рівній боротьбі, пізніше поступово дніпряни почали набирати перевагу. У заключній чверті господарі змирилися з поразкою, поступившись з різницею в 21 очко.

MVP другого фінального матчу став Роман Бондарчук, який набрав 15 очок, 3 підбирання та 2 перехоплення. У рівнян слід відзначити Елайджу Джойнера, на рахунку якого 11 очок, 7 підбирань і 4 передачі.

Дніпряни перемогли у фінальній серії з рахунком 2:0. У першому матчі команда Коваля перемогла на своєму майданчику (73:65).

“Дніпро” вдруге виграє Суперлігу. До цього дніпряни ставали чемпіонами у 2020 році.