Кам‘янчани відправляються за новими спортивними досягненнями

Три команди з Кам’янського їдуть на нові змагання, де кожен з них буде прославляти наше місто в різних спортивних дисциплінах.

З 23 по 25 червня у місті Кропивницкий відбудеться Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 року народження та молодше. Кам’янське представлятиме вихованець “ДЮСШ №3” – Єгор Зазовський.
Юнак, розповів, що готувався до турніру дуже старанно, тому очікує на гідний результат.

– Це буде складна битва, враховуючи навички моїх суперників, але я готовий прикласти максимум зусиль, аби досягти успіху.

Спортсмени “ДЮСШ №4”, в свою чергу, візьмуть участь у чемпіонаті України з велоспорту, який пройде у місті Біла Церква. Наша команда, яку очолює тренер Сергій Федоренко, складається з Ангеліни Кузнєцової, Аделіни Снітько, Таїсії Халюкової та Вусатого Іллі.

– Звісно, не можливо уникнути хвилювань, адже це досить важкий чемпіонат. Проте, ми пильно працювали, тому зробимо все можливе, аби повернутись з перемогою, – поділилась Ангеліна.

На нові змагання також вирушає команда Кам‘янського з пара-армреслінгу, в складі Дмитра Сороки та Євгена Григоря. На них чекає чемпіонат Європи з цієї дисципліни, який стартує вже 9 червня у місті Кишинів (Молдова).

Очільник Дніпропетровської обласної громадської організації “Бджола” Олександр Лукашов та начальник Управління молоді та спорту Едуард Коряк побажали спортсменам сил та наснаги.

–  Віримо, що кожному з вас вдасться гідно виступити та показати увесь свій потенціал, – підкреслив Олександр Лукашов.

Зазначимо, що усі спортсмени отримали сертифікати від ГО “Бджола”, які допоможуть їм в організації поїздок.

Кам‘янчани відправляють за новими спортивними досягненнямиКам‘янчани відправляють за новими спортивними досягненнямиКам‘янчани відправляють за новими спортивними досягненнями