Де Брюйне забив у ворота Луніна: відео гола

Сьогодні, 17 квітня, триває матч-відповідь 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, у якому “Манчестер Сіті” приймає “Реал” після нічиєї в Мадриді 3:3. Зустріч проходить на стадіоні “Сіті оф Манчестер”.

“Реал” забив уже на 12-й хвилині і довів такий рахунок до перерви.

На початку другого тайму “Сіті” насідав, шукав варіанти і все-таки знайшов свій шанс. На 76-й хвилині Доку отримав передачу на лівому фланзі, прострілив у штрафний майданчик, де м’яч потрапляє до Менді і від нього м’яч відлітає до Де Брюйне, який впритул розстрілює ворота “Реала”! Лунін був безсилий проти цього удару. Рахунок стає рівним у матчі 1:1 і за сумою двох поєдинків 4:4

Зазначимо, що в півфіналі Ліги чемпіонів переможець пари “Реал” – “Манчестер Сіті” зустрінеться з тріумфатором протистояння “Арсенал” – “Баварія”.