Боксери Дніпропетровщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті Європи в Хорватії

З 2 по 15 квітня у місті Пореч (Хорватія) проходив Чемпіонат Європи з боксу серед молоді та жінок-молоді. У цьогорічній європейській першості участь брали 330 боксерів із 33 країн світу.

Українську збірну представляли 25 спортсменів: 13 чоловіків та 12 жінок. Дніпропетровщину на турнірі представляли 5 спортсменів.

Доробок наших боксерів на цьому чемпіонаті – три “золота” та одна “бронза”. Чемпіонами Європи з боксу серед молоді стали Таїсія Покусай, Анастасія Таран та Артур Кузьменко. Бронзовим призером європейської першості став Руслан Пережилов.

У фіналі Таїсія Покусай перемогла спортсменку із Ірландії у вазі 52 кг. Анастасія Таран не залишила шансів італійській суперниці у фіналі змагань у вазі 70 кг. Артур Кузьменко впевнено здолав румунського опонента та завоював “золото” у вазі 63,5 кг.

Загалом Україна посіла перше загальнокомандне місце на чемпіонаті, виборовши 22 медалі: 8 золотих, 8 срібних та 6 бронзових.