Українська важкоатлетка Анастасія Манєвська здобула три медалі Кубка світу в Таїланді

З 31 березня по 11 квітня в місті Пхукет (Королівство Таїланд) проходить останній кваліфікаційний Кубок світу з важкої атлетики напередодні Олімпійських Ігор-2024 у Парижі.

Збірну команду України представляють 4 спортсменки: Каміла Конотоп, Ганна Давидова, Світлана Самуляк, Анастасія Маневська.

9 квітня українська важкоатлетка, 25-річня Анастасія Манєвська здобула три медалі змагань. У ваговій категорії до 87 кг наша чинна віцечемпіонка Європи підняла 105 кг у ривку, 129 кг — у поштовху та 234 кг у сумі двоборства і виборола три бронзові нагороди.

Результати змагань. Жінки до 87 кг

1. Зольфрід Коанда (Норвегія) – 123 (ривок) + 152 (поштовх) = 275 кг;
  2. Кім Ин Джу (Північна Корея) – 130 + 145 = 258 кг;
  3. Анастасія Манєвська (Україна) – 105 + 129 = 234 кг.

Нагадаємо, 5 квітня три бронзові медалі принесла Україні Світлана Самуляк у ваговій категорії до 64 кг.