“Дніпро-1” зіграв унічию із “Зорею”, упустивши перевагу в два голи

“Дніпро-1” зіграв унічию із “Зорею” у матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги – 2:2.

Перший тайм пройшов без забитих голів. Зазначимо травму півзахисника дніпрян Олександра Піхальонка, який залишив поле на початку зустрічі.

У другому таймі “Дніпро-1” забив два м’ячі з інтервалом у чотири хвилини. Олександр Сваток відкрив рахунок незадовго після поновлення зустрічі, а Олексій Гуцуляк збільшив перевагу господарів. Проте “Зоря” швидко відігралася. Ігор Кирюханцев скоротив відставання, а ще через деякий час Ігор Горбач зрівняв рахунок. Наприкінці поєдинку гра двічі переривалася через повітряну тривогу.

Після цього матчу “Дніпро-1” посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ. “Зоря” знаходиться на 12-й позиції.

У наступному турі чемпіонату України “Дніпро-1” зіграє з “Металістом” 1925, а “Зоря” зустрінеться з “Чорноморцем”.