Українські дзюдоїстки підкорюють Кубок Європи: бронзові медалі та вражаючі виступи

У столиці Чехії, Празі, з 3 по 4 червня проходить Кубок Європи з дзюдо серед юніорів. У турнірі беруть участь понад 380 спортсменів з 28 країн світу. Вже у перший день змагань українська команда встигла здобути дві нагороди.

Двоє спортсменок стали бронзовими медалістками: Аліса Віденеєва у ваговій категорії до 70 кг та Маргарита Бєлкова у категорії понад 78 кг.

У той же час, Денис Докторов (73 кг) та Марія Рицька (понад 78 кг) майже досягли п’єдесталу, зайнявши п’яті місця.

Зазначимо, що турнір у Празі пройшов без участі представників Росії та Білорусі.