“Дніпро” обіграв “Політехніку-Галичину” у першому матчі чвертьфіналу Суперліги

“Дніпро” здобув перемогу у першому чвертьфінальному матчі плей-офф Суперліги над “Політехнікою-Галичиною” з рахунком 97:53.

Зустріч кілька разів переривалася через повітряну тривогу на Дніпропетровщині. Команда Володимира Коваля заволоділа перевагою у першій чверті та збільшувала відрив протягом усієї гри.

Найрезультативнішими у “Дніпра” стали Ігор Дубоненко – 23 очки та Роман Бондарчук, який набрав 19 очок. Також ефективно зіграв капітан господарів Станіслав Тимофеєнко, в активі у якого 17 очок, 6 підбирань та 2 передачі.

Другий матч серії 1/4 фіналу плей-офф між суперниками відбудеться у Дніпрі сьогодні, 28 березня. Початок гри о 17:00.