Українські дзюдоїсти вибороли дві бронзові медалі світової серії Grand Prix

З 8 по 10 березня в австрійському Лінці проходить черговий турнір з дзюдо світової серії Grand Prix Upper Austria.

У змаганнях беруть участь 528 спортсменів зі 78 країн світу. Турнір є кваліфікаційним на Олімпійські ігри в Парижі 2024. Україну представляють 14 дзюдоїстів.

у перший день змагань наші спортсмени вибороли дві бронзові медалі. Дільшот Халматов став бронзовим призером у ваговій категорії до 60 кг. У поєдинку за бронзову нагороду наш віцечемпіон Європи переміг Каната Сейлхана з Казахстану. Для 26-річного Дільшота ця нагорода стала п’ятою в карʼєрі на турнірах WJT.

Також третє місце посів Богдан Ядов у вазі до 66 кг. Наш титулований спортсмен у бронзовій сутичці здолав іспанця Альберто Мартіна Гайтеро.