Блискавичний успіх: у Кам’янському визначилися переможці Кубку України з шашок

29 лютого стали відомі призери та переможці Кубку України у блискавичній грі (3 хв.+ 2 сек.).

У запеклій боротьбі серед 27 найкращих спортсменів України 2 місце серед чоловіків знову, як і у класичній грі, посівпредставник Кам’янського МС Олександр Коробський (12 очок).

Нестримний Фелікс Шепель з Дніпра (14 з 16 очок) практично без перешкод виборює другу золоту медаль поспіль у грі зі скороченим контролем часу. На третьому місці – майстер спорту з міста Київ Олександр Колін ( 12 очок).

Тріумфальо у блискавичній грі виступили кам’янські шашкістки:

• “Золото” – Олена Коротка (18 очок з 18 можливих);
  • “Срібло” – Ольга Губарєва (16 очок);
  • “Бронза” – Губарєва Анастасія з ДДТУ (12 очок).

У командному заліку в блискавичній грі Дніпропетровська область посіла 1 місце у складі: Шепель Ф.,Коробський О. та О.Коротка. На другому – м. Київ. Харківська область на третій позиції.