Збірна України драматично поступилася Португалії у кваліфікації на Євробаскет-2025

Збірна України з баскетболу зазнала поразки від Португалії у номінально домашньому матчі кваліфікації чемпіонату Європи-2025 – 77:79.

Поєдинок проходив на “Арені Рига” у столиці Латвії. Команда Віталія Степановського поступалася у рахунку протягом майже всього поєдинку. За підсумками першої чверті португальці зуміли оформити перевагу в 10 очок, а протягом другої десятихвилинки їх перевага доходила до +19.

Тим не менш, “синьо-жовті” зуміли зібратися після великої перерви і видали надзвичайно сильну третю чверть, під час якої змогли відіграти відставання.

Інтрига трималася до останньої миті. Всю завершальну чверть Португалія вела з невеликою перевагою, але за хвилину до кінця Україна змогла вийти вперед – 76:74. І все-таки фінальне слово залишилося за підопічними Маріу Гомеша – 79:77.

Зазначимо, що одразу п’ятеро українців записали на свій рахунок щонайменше 10 очок, а Олександр Ковляр оформив дабл-дабл.

З двома поразками Україна замикає турнірну таблицю групи А. Нагадаємо, у першому турі “синьо-жовті” поступилися на виїзді Словенії (73:87). Для виходу у фінальну частину Євробаскету збірній України необхідно зайняти одне із трьох перших місць у групі.

Наступні два відбіркові поєдинки команда Степановського проведе у листопаді 2024 року.