Спортсменки з Нікополя стали призерками міжнародного турніра з художньої гімнастики

З 16 по 18 лютого в Дубаї проходив міжнародний турнір із художньої гімнастики “RG Premium Cup”.

Змагання зібрали 600 спортсменок із 18 країн світу. Нікополь на них представляли дві вихованки ДЮСШ “Електрометалург” – Вікторія Богачева та Єлизавета Чередниченко.

Вікторія, сестра полоненого бійця “Азову”, здобула три медалі. Юна нікольчанка стала чемпіонкою у вправах з обручем, отримала срібло у багатоборстві та за виступ з булавами. Під час змагань вона продемонструвала прапор бригади, щоб нагадати світовій спільноті про поневолених азовців, і зокрема рідного брата, який захищав “Азовсталь” і досі перебуває у ворожому полоні.

Її колега Єлизавета виборола бронзу у багатоборстві за програмою юніорів, срібло у вправах з обручем та перемогла у вправах з булавами.