Вихованці кам’янської ДЮСШ№1 – бронзові призери обласного чемпіонату з греко-римської боротьби

9 та 10 лютого у місті Дніпро проходив чемпіонат області з греко-римської боротьби серед дорослих U-23 та кадетів U-15.

З’їхалися юні учасники з різних куточків області. Виступали у двох вікових групах – до 15 та до 23 років. Під час змагань розіграли десятки комплектів нагород.

Головний суддя змагань Микола Ставрінов зазначив, що змагання відбіркові. Його переможці та призери поїдуть на всеукраїнську першість.

“Представники області взагалі сильні й технічні. Досить успішно виступають. Минулий рік був “медальний”. Зайняли друге місце на Кубку України з греко-римської боротьби. І третє у командному заліку на чемпіонаті”, – зазначив Микола Ставрінов.

Серед учасників були вихованці кам’янської ДЮСШ№1, тренера Станіслава Харченко. Вони гідно виступили та вибороли дві бронзові нагороди.

Так, у віковій категорії U- 15 призером став Борисов Лука, а в категорії U- 23 – Брагута Марк.

Нагадаємо, вихованці кам’янської ДЮСШ№3 на цих змаганнях здобули 6 нагород.

Вихованці кам'янської ДЮСШ№1 - бронзові призери обласного чемпіонату з греко-римської боротьби