БК “Рівне” поступився “Дніпру” в останньому матчі домашнього бабла Суперліги

У поєдинку лідерів Суперліги БК “Рівне” на своєму майданчику не змогло на рівних протистояти “Дніпру” – 69:87.

Команда Володимира Коваля одразу захопила лідерство у рахунку та завершила першу чверть з відривом +11. Втім, рівняни відчайдушно чинили опір, провели якісну другу десятихвилинку і зберегли інтригу до великої перерви – 40:48.

Надалі “Дніпро” впевнено тримав суперника на дистанції, не дозволяючи скорочувати відставання на понад 10 очок. Підсумок – закономірна перемога непереможного лідера.

БК “Рівне” залишився другим, зберігаючи перевагу за відсотком перемог над “Запоріжжям” та “Київ-Баскетом”.

• Суперліга. Регулярний чемпіонат

“Дніпро” – БК “Рівне” – 87:69 (29:18, 19:22, 20:15, 19:14)

“Дніпро”: Закурдаєв (27 – 3 втрати), Горобченко (15 + 6 підбирань + 5 передач – 3 втрати), Тимофеєнко (12 + 8 підбирань + 3 перехоплення), Дубоненко (11), Сорочан (10), Сіпало (4), Тарасенко (4), Колдомасов (4)

БК “Рівне”: Соловйов (13), Джойнер (12 + 9 підбирань + 5 передач), Сміт (10), Водолазський (8), Тимощук (6), Шепелєв (6), Гаскінс (6), Герасимчук (5), Чиж (3)