Юних кам’янчан запрошують на спортивне свято

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, на базі ДЮСШ №2 відбудеться справжнє спортивне свято для дітей Кам’янського та гостей нашого міста.

Про його проведення 22 травня говорили начальник управління молоді та спорту Едуард Коряк та координатор зі спортивних питань ГО “ВПО України” Тетяна Кулініч.

– Такий захід у нашому місті пройде другий раз, – розповів Е.Коряк. – Базу ДЮСШ №2 ми обрали не випадково, адже саме тут ми приймали сімей-переселенців, видавали їм гуманітарну допомогу, проводили для них різні спортивні змагання. Тому дуже хотілося аби наш захід відвідало якнайбільше дітей та батьків з тимчасово окупованих територій.

У програмі заходу: конкурси, майстер-класи з футболу та баскетболу, веселі старти. Також будуть виступи чемпіонів України з різних видів спорту, ну і звичайно подарунки. Свято пройде за підтримки міського голови Андрія Білоусова.

– До нашої організації входять батьки, які бажають аби їх діти займалися спортом, – зазначила Т.Кулініч. – Тому було б дуже гарно розпочати літній сезон з такого чудового спортивного заходу, де вони зможуть поринути у спортивне життя міста.

Початок свята о 17:00.