Українські борці здобули сім нагород міжнародного турніру “Zagreb Open”

З 10 по 14 січня в Хорватії проходив міжнародний рейтинговий турнір з боротьби “Zagreb Open”.

Змагання зібрали спортсменів з Грузії, Турції, США, Болгарії, Вірменії, Монголії, Ірану, Китаю, Казахстану, України, Азербайджану та Угорщини. Україну на турнірі представляли 34 спортсмени.

Наші спортсмени змогли вибороти сім нагород, серед яких 4 золоті, 1 срібна та 2 бронзові медалі.

Українські борці відзначилися у всіх трьох видах, а в жіночій боротьбі, здобувши п’ять медалей, посіли перше місце в командному заліку.

Усі переможці та призери

• “Золото”: Парвіз Насібов, греко-римська боротьба (до 67 кг), Аліна Філіпович, жіноча боротьба (до 59 кг), Алла Белінська, жіноча боротьба (до 65 кг), Ірина Заблоцька, жіноча боротьба (до 72 кг).
  • “Срібло”: Андрій Джелеп, вільна боротьба (до 61 кг).
  • “Бронза”: Тетяна Сова-Ріжко, жіноча боротьба (до 68 кг), Марія Винник, жіноча боротьба (до 55 кг).

Друга рейтингова серія змагань пройде в Угорщині з 6 по 9 червня.