Українські каратисти вибороли нагороди міжнародного турніру в Афінах

З 12 по 14 січня в Афінах пройшов перший великий міжнародний турнір 2024 року – перший етап Серії А Karate 1.

Змагання зібрали 1000 атлетів з 81 країни. У турнірах Серії А виступають каратисти, які посідають місця нижче 33-го у рейтингу Всесвітньої федерації карате (WKF), перші 32 номери змагаються в турнірах Премєр Ліги. Україну на змаганнях представляли 30 спортсменів.

Два українських каратисти відзначилися в куміте у ваговій категорії до 75 кг. Чемпіоном турніру став Георгій Піцул, бронзовим призером – Ерік Рагозенко. 18-річний представник Чернівців впевнено пройшов півфінал (7:1), а згодом у сутичці за “золото” він декласував віцечемпіона етапу Серії А Karate 1 в Джакарті-2022 Мохамеда Абудабоса з Лівії (10:0).

Рагозенко переміг Ніколаоса Дріваса (6:2) і здобув бронзову нагороду турніру. Для 19-річного одесита це перша в кар’єрі нагорода на змаганнях Серії А Karate 1, а Піцул – на п’єдесталі третій етап поспіль, торік він став чемпіоном у Ларнаці (Кіпр) та взяв “срібло” у Матузіньюші (Португалія).

Наступний етап Серії А пройде 16-18 лютого в місті Ларнака (Кіпр).