“ПСЖ” обіграв “Тулузу” і став володарем Суперкубку Франції

“Парі Сен-Жермен” здобув впевнену перемогу над “Тулузою” у матчі за Суперкубок Франції – 2:0.

Поєдинок був, по суті, домашнім для парижан, оскільки проходив на столичному “Парк де Пренс”. Фаворит повів у рахунку дуже швидко – вже на третій хвилині з передачі Усмана Дембеле відзначився Лі Кан Ін.

Під кінець першого тайму “ПСЖ” подвоїв перевагу – Кіліан Мбаппе забив свій 22-й гол у 23-х клубних матчах сезону.

Після перерви “Тулуза” додала в активності і кілька разів зуміла напружити суперника. Однак господарі не дозволили опоненту відродити інтригу, а Джанлуїджі Доннарумма, коли від нього вимагалося, зіграв надійно.

“Парі Сен-Жермен” виграв французький Суперкубок вдруге поспіль, дев’ятий раз за останні 11 років і одинадцятий – всього (національний рекорд).

Наступні матчі ці команди проведуть 7 січня у Кубку Франції: “ПСЖ” проти “Ревеля”, а “Тулуза” проти “Шамбері”.