Костюк програла “нейтральній” росіянці та завершила виступ в Брісбені

Українська тенісистка Марта Костюк програла матч 1/16 фіналу міжнародного тенісного турніру.

З 1 по 7 січня в австралійському місті Брісбен проходить міжнародний тенісний турнір прем’єр-серії WTA 500 із призовим фондом у 1,736 мільйона доларів та турнірною сіткою, розрахованою на 30 учасниць в одиночному розряді та 16 пар.

Тенісний турнір проходить на хардових кортах місцевого Queensland Tennis Centre.

Третя ракетка України, 21-річна Марта Костюк, змогла здобути на змаганнях першу перемогу. У першому колі одиночного розряду наша спортсменка у трьох сетах обіграла румунку Ану Богдан з рахунками 4:6, 6:3, 6:3. Цей поєдинок тривав 2:05 години.

А от зустріч з “нейтральною” росіяною Дар’єю Касаткіною за путівку до 1/8 фіналу змагань видалася невдалою для українки.

У першій партії Костюк виграла 1 гейм на подачі суперниці. Та Касаткіна виявилася спритнішою та все ж виграла партію з рахунком 6:3.

У другому сеті українка першою зробила брейк-пойнт за рахунку 3:3. Натомість Касаткіна зробила два брейк-пойнти поспіль та виграла сет із рахунком 6:4.

За результатами матчу, Костюк завершує виступи в одиночному розряді в Брісбені.