“Дніпро” здолав “Політехніку-Галичину” в заключному матчі року в Суперлізі

“Дніпро” здобув перемогу над “Політехнікою-Галичиною” в останньому матчі року і пішов на новорічну паузу в статусі абсолютного лідера Суперліги – 87:71.

Дніпряни досить швидко відірвались на 10 очок і зберегли першість до кінця чверті. Але львів’яни дали бій фавориту, здійснивши протягом другого відрізку вражаючий ривок та пішовши на велику перерву за рахунку 42:45.

Проте інтрига тривала недовго. Команда Володимира Коваля поступово стала нарощувати перевагу, довела її до +15 і легко втримала суперника на безпечній дистанції.

12 перемог із дванадцяти можливих – з таким показником “Дніпро” завершує рік. У трійці лідерів також знаходяться БК “Запоріжжя” та “Черкаські Мавпи”. “Політехніка-Галичина”, програвши рівно половину матчів із 14-ти, опустилася з п’ятого рядка на сьомий.

• Суперліга. Регулярний чемпіонат

“Політехніка-Галичина” – “Дніпро” – 71:87 (19:28, 23:17, 13:25, 16:17)

“Політехніка-Галичина”: Нельсон (18 + 3 перехоплення), Девіс (10 + 10 підбирань), Ходов (9 – 5 втрат), Сафонов (8 + 5 підбирань – 3 втрати), Карпюк (8), Качанов (6 + 4 передачі + 4 підбирання + 3 перехоплення – 4 втрати), Крамар (6 – 3 втрати), Бачурін (4), Станішевський (2)

“Дніпро”: Тимофеєнко (18 + 5 підбирань + 4 передачі), Сипало (17 + 10 підбирань + 2 блок-шоти – 6 втрат), Конєв (11 + 7 підбирань + 5 передач + 4 блокшоти), Горобченко (10 + 8 передач + 5 перехоплень – 3 втрати), Сорочан (9 + 5 підбирань), Закурдаєв (9), Тарасенко (7 + 5 підбирань), Бондарчук (6)