“Прометей” повторно розгромив “Партизан” і вийшов до 1/4 фіналу Кубка ЄКВ

СК “Прометей” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Кубка ЄКВ знову обіграв сербський “Партизан” – 3:0.

На відміну від попереднього поєдинку, серби зуміли дати бій сильнішому супернику. Наприкінці другого сету рахунок був 23:23, але українська команда все ж забрала перемогу, забезпечивши тим самим вихід у чвертьфінал. У третьому сеті “Партизан” довго тримав перевагу за очками, але у результаті “Прометей” не дозволив опоненту хоча б розмочити рахунок.

У чотирьох матчах турніру поспіль дніпряни не віддали суперникам жодного сету. Нагадаємо, на попередній стадії “Прометей” не залишив шансів нідерландському “Лікургусу” з Гронінгена – двічі по 3:0.

У чвертьфіналі Кубка ЄКВ 2023/24 “Прометей” зустрінеться з турецьким “Фенербахче”.