“Політехніка-Галичина” здобула чергову перемогу над “Кривбасом” у матчі Суперліги

“Політехніка-Галичина” перемогла “Кривбас” в очному протистоянні регулярного чемпіонату Суперліги – 70:66.

Львів’яни зробили найпотужніший ривок на екваторі ігрового часу, коли довели свою перевагу до 10 балів. “Кривбас” повернувся після великої перерви і навіть вийшов вперед на старті четвертої чверті. Але команда Ярослава Зубрицького повернула собі першість і не відпускала її до фінальної сирени.

Найкращим гравцем зустрічі став Максим Сафонов, який до 26 очків додав шість підбирань і два асисти. У криворіжан відзначився американець Лейттеренс Рід, який набрав 15 очок, шість підбирань та шість передач.

“Політехніка-Галичина” вдруге в сезоні здолала “Кривбас” та в наступній грі регулярного чемпіонату протистоятиме “Запоріжжю”. “Кривбас” 21 грудня зіграє проти господарів майданчику “Прикарпаття-Говерли”.