Дніпровські плавці завоювали 10 нагород чемпіонату України

З 14 по 16 грудня в місті Бровари у басейні “Купава” пройшов чемпіонат України з плавання.

Змагання зібрали понад 230 найсильніших спортсменів-плавців із 20 областей України та міста Києва.

Серед учасників були вихованці дніпровської Спортивної школи олімпійського резерву з плавання СК “Метеор”. Вони гідно виступили та завоювали 10 медалей: 5 золотих, 2 срібні та 3 бронзові.

Так, дві золоті нагороди здобув Желтяков Олександр на дистанціях 100 та 50 м на спині. Також два “золота” на рахунку Кесіля Дениса на дистанціях 100 та 200 м батерфляєм.

Овчінніков Максим здобув “золото” 200 м брасом та “срібло” 100 та 50 м брасом. Дві “бронзи” у
Мамалиги Олега – 1500 та 400 м вільним стилем. Ще одна “бронза” – Тіщенко Крістіна – 800 м вільним стилем.

Також дніпровські плавці стали переможцями у номінаціях:

• “Плавець року” – Олександр Желтяков.
  • “Надія жіночого українського плавання 2023” – Анастасія Шкітак.

За результатами чемпіонату буде формуватися збірна України для участі в міжнародних стартах.