Спортсмен з Дніпропетровщини став переможцем Чемпіонату Литви зі змішаних єдиноборств ММА

Радіон Машко з Марганця став переможцем в Чемпіонаті Литви зі змішаних єдиноборств ММА.

Змагання Lituvos MMA cempionatas-2023 проходили 9 грудня в литовському місті Юрбаку.

Відкритий чемпіонат Литви з ММА 2023 — головне змагання LMMAF. З кожним роком його відвідує все більше учасників і глядачів. Конкурс став міжнародним, на змагання з’їхалися спортсмени з Латвії, Естонії, України.

Серед українських спортсменів був представник Федерації ММА Дніпропетровської області, вихованець Марганецькоі Федераціі зі змішаних єдиноборств Радіон Машко, тренера Геворга Геворгяна.

Спортсмен вдало виступив та виборов золоту медаль у ваговій категорії до 44 кг серед юнаків 12-13 років. І, таким чином, в цій категорії став переможцем змагань.