“Полісся” та СК “Дніпро-1” розписали результативну нічию

“Полісся” та СК “Дніпро-1” зіграли внічию у центральному матчі 17-го туру Української Прем’єр-ліги – 1:1. Поєдинок пройшов у Житомирі.

Підопічні Юрія Максимова вийшли вперед на початку другого тайму зусиллями Олександра Філіппова. Це шостий гол форварда у поточному розіграші УПЛ.

“Полісся” відігралося на 62-й хвилині після точного удару бразильця Лукаса Тейлора. Ближче до кінця зустрічі житомирський клуб претендував на пенальті, але головний суддя зустрічі Микола Балакін після перегляду відеоповтору змінив своє рішення та не призначив 11-метровий удар.

“Дніпро-1” набрав 34 очки та вийшов в одноосібні лідери УПЛ. Проте “Кривбас” має гру в запасі. “Полісся” з 32 очками залишилося на 3-й позиції.

Обидві команди йдуть на зимову перерву. Сезон для них поновиться наприкінці лютого.