Дніпровські спортсмени стали призерами чемпіонату Європи з пневматичної зброї

З 26 листопада по 2 грудня у німецькому місті Пойнг пройшов Чемпіонат Європи з пневматичної зброї серед спортсменів з порушенням слуху.

Учасниками змагань стали дефлімпійці з Чехії, Німеччини, Північної Македонії, Греції, Сербії, Хорватії, Угорщини, Швейцарії, Португалії та України.

Україну на європейській першості представляли 12 спортсменів та спортсменок з Кіровоградської, Вінницької, Сумської, Волинської, Дніпропетровської, Київської, Чернігівської та Одеської областей – по шестеро стрільців з пістолета й гвинтівки.

Серед учасників були вихованки дніпровської школи Олімпійського резерву №1, які гідно виступили та посіли призові місця.

Так, Віолетта Ликова стала чемпіонкою у вправі ГПМІХ побила рекорди чемпіонату Європи. Валерія Малошик зайняла у цій вправі третє місце.

Загалом збірна України стала першою у командному медальному заліку. Наші спортсмени вибороли шість золотих та по дві срібні й бронзові медалі. Українці стали чемпіонами Європи в усіх дисциплінах.