“Прометей” поступився iспанському “Ховентуту” у баскетбольному Єврокубку

“Прометей” драматично поступився іспанській “Ховентут Бадалоні” у матчі 9-го туру групи А Єврокубка – 76:79.

Слобожанський клуб вкрай впевнено провів першу чверть на майданчику суперника та виграв його з перевагою в 11 очок. Під час другої партії гості доводили перевагу до +15, але не зуміли її розвинути. На велику перерву команди пішли за рахунку 33:41.

Відразу після цього “Бадалоні” вдалося додати. По ходу третьої чверті господарі вийшли вперед, і до кінця зустрічі на полі відбувалися гойдалки з поперемінною мінімальною перевагою однієї зі сторін.

Кінцівку сильніше провів іспанський клуб – і вирвав таку необхідну з турнірної точки зору перемогу.

Таким чином “Прометей” завершив перше коло змагань на восьмому місці, за межами зони плей-офф. У підопічних Гінзбурга, як і у “Ховентут Бадалони” – чотири перемоги у дев’яти поєдинках. У наступному турі “Прометей” зіграє 5 грудня проти “Гамбурга”.

• Баскетбол. Єврокубок. Група А. 9-й тур

“Ховентут Бадалона” (Іспанія) – “Прометей” (Україна) – 79:76 (15:26, 18:15, 29:20, 17:15)