Українські спортсмени вдало стартували на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства

З 21 по 26 листопада в польському місті Джонкув проходить чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років.

Українську збірну на змаганнях представляють 7 спортсменів: Владислав Чекан, Максим Агарушев, Юрій Ковальчук, Дмитро Худенко, Ольга Клуннікова, Ірина Бойченюк та Ірина Кубрак.

Для наших спортсменів старт видався досить вдалим. Так, в перший день змагань на третю сходинку п’єдесталу у змішаній естафеті зійшли Ольга Клуннікова та Максим Агарушев.

Українці показала сьомий результат у фехтуванні (208), п’ятий у конкурі (283), третій у плаванні (309) та лазер-рані (495). Набравши у підсумку 1295 очок, наші спортсмени поступилися суперникам з Угорщини (1336) та Польщі (1332). Четверте місце посіла друга українська команда у складі Ірини Бойченюк та Дмитра Худенка.

Продовжуємо вболівати за українців у Джонкові. Чемпіонат Європи триватиме до 26 листопада.