Збірна України перемогла “Лехію” у контрольному матчі

Збірна України у Гданську провела контрольний матч із місцевою “Лехією”. Спаринг пройшов на стадіоні “Повсат Плюс Арена Гданськ” за зачиненими дверима.

Підопічні Сергія Реброва здобули перемогу з рахунком 2:0. Голами українці відзначилися у кожному з таймів: спершу забив Олександр Піхальонок, а після перерви – Єгор Назарина.

Зазначимо, що у стартовому складі “Лехії” на поле вийшли троє українців – воротар Богдан Сарнавський, півзахисник Іван Желізко, вінгер Максим Хлань, а також екс-хавбек “Кривбасу” Ріфет Капіч.

Наступний матч команда Реброва зіграє з Італією 20 листопада у Леверкузені на стадіоні “Бай-Арена”, початок о 21:45 за київським часом.

Збірна України посідає друге місце у групі С, набравши 13 очок. Італія з десятьма очками йде на третій сходинці, зігравши на один матч менше. “Скуадра Адзурра” 17 листопада прийме Північну Македонію.