“Кривбас” на своєму полі розгромив “Дніпро-1”

“Кривбас” впевнено переміг “Дніпро-1” у домашньому матчі 12-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:0.

Господарі поля забезпечили собі комфортний гандикап ще в першому таймі. На 11-й хвилині рахунок відкрив Олег Кожушко, а на 41-й хвилині Денис Кузик подвоїв перевагу криворізького клубу.

Після перерви підопічні Юрія Вернидуба довели справу до розгрому. На 51-й хвилині Кожушко оформив дубль після передачі Кузика, який у цьому матчі записав до свого активу гол і два асисти.

На 86-й хвилині дніпряни мали можливість скоротити відставання, але Богдан Лєднєв не реалізував пенальті.

Після цієї перемоги “Кривбас” (26 очок) зміцнив своє лідерство в УПЛ – криворіжці на 4 бали випереджають “Полісся”. На третій позиції йде “Шахтар” (21 пункт + 2 матчі в запасі).

Натомість дніпряни перервали п’ятиматчеву переможну серію в чемпіонаті. Підопічні Максимова з 21 очком займають 4-те місце у турнірній таблиці.

1 листопада “Дніпро-1” проведе перенесений поєдинок 5 туру проти “Руху”, а “Кривбас” зустрінеться з “Поліссям”. Гра відбудеться 6 листопада.