Українські п’ятиборці стали срібними призерами міжнародного турніру

З 14 по 18 жовтня у Бішкеку (Киргизстан) проходив міжнародний рейтинговий турнір UIPM Pentathlon Challenger.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Іспанії, Туреччини, Казахстану, Грузії, Угорщини, Іспанії, Швейцапії, Киргистану, Естонії, США, Болгарії, України та інших країн світу.

Українська чоловіча команда у складі Тараса Хіміча, Владислава Ридванського та Максима Агарушева, тренера Дмитра Кірпулянського, за результатами зійшла на другу сходинку п’єдесталу пошани.
Спортсмени набрали в сумі 4228 очок, поступившись лише представникам Іспанії (4360). Бронзовим призером стала команда Казахстану (4050).

В особистих змаганнях, де розігрувалися очки в олімпійський рейтинг відбору на Ігри у Парижі-2024, найкращим результатом для нашої чоловічої збірної стало восьме місце, яке посів Тарас Хіміч. Серед жінок за крок від п’єдесталу, посівши четверте місце, зупинилася Ольга Клуннікова.