Тенісистка з Кривого Рогу Катерина Володько поступилася в 1/8 фіналу турніру в Китаї

Криворіжанка Катерина Володько поступилася в 1/8 фіналу турніру ITF W100 у китайському Чженьчжоу.

Наша спортсменка грала проти сьомої сіяної змагань Юдіс Чонг, яка представляє Гонконг. Українка програла в першому сеті, виграла другий, але знову поступилася у третій партії. Зазначимо, що обидва рази Катерина програла на тай-брейку.

Нагадаємо, у першому колі Володько зуміла впоратися з Кларою Власселар із Бельгії, яка в основну сітку пробилася через кваліфікацію. Уродженка Кривого рогу оформила перемогу над суперницею із шостої сотні рейтингу у двох сетах.

За останній тиждень Катерина піднялася на 12 позицій у рейтингу WTA. Першою ракеткою України залишається Еліна Світоліна.

• ITF W100. Чженьчжоу, Китай. Одиночний розряд. Друге коло

Юдіс Чонг (Гонконг, 7) – Катерина Володько (Україна) – 2:1 (7:6(5), 2:6, 7:6(5))